Yhteystiedot

Lokki Henkilöstöpalvelut Oy

Virkatie 1                              Uimalankatu 1
01510 Vantaa                      33540 Tampere
Puh. 010 583 4560
info@lokki.fi

Henkilöstöpalvelut

Pääkaupunkiseutu

Lokki 8 bw eri 2

Mia Heino
050 435 6300
mia.heino@lokki.fi

Lokki 7 bw eri 2

Maria Tanner
050 572 0940
maria.tanner@lokki.fi

Lokki 1 bw eri 2

Mira Laitila
050 302 5576
mira.laitila@lokki.fi

janita

Janita Paaja
050 351 6643
janita.paaja@lokki.fi

Lokki 3 bw eri 2

Jonina Vuorinen
050 337 5811
jonina.vuorinen@lokki.fi

Pirkanmaa

Lokki 7 bw eri 2

Maria Tanner
050 572 0940
maria.tanner@lokki.fi

Lokki 4 bw eri 2

Miia-Mari Laitila
050 340 7170
miia-mari.laitila@lokki.fi

Lokki 5 bw eri 2

Marianne Urpalainen
050 354 2769
marianne.urpalainen@lokki.fi

Koulutuspalvelut

Lokki 6 bw eri 2

Unto Suksi
045 132 0443
unto.suksi@lokki.fi

Laskutusosoite

1) Verkkolaskut:

Verkkolaskuosoite: 003720030653
Verkkolaskuoperaattori: Itella Information Oy
Operaattorin välittäjätunnus: 003710948874

2) Paperilaskut:

Lokki Henkilöstöpalvelut Oy
PL 99796
00021 Laskutus